KONST / Litografier / Färglitografi 6183285
nr 618 3285
Färglitografi
signerad, fiskmåsar, 53x80
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 januari 2010
kl 17:14:20
150 kr
150 kr
200 kr
300 kr
400 kr